Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Jméno: Hatake Kakashi
Věk: 26
Narozeniny: 15. září
Znamení: Panna
Rank: Jounin (dříve byl i ANBU)
Vesnice: Konoha
Jeho učitel: Yondaime
Jeho žáci: Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke, Haruno Sakura
Je známý jako: Copy Ninja Kakashi
Jediné originální jutsu: Chidori
Hobby: čtení knih ze série Icha Icha   

Co je pod jeho maskou: Další maska! :-D

Dětství

V 6 letech se stal Kakashi Chuuninem, ve 13 pak jouninem. V týmu byl s Uchihou Obitem a s Rin. Tento tým vedl sám Yondaime. Sharingan získal Kakashi právě od Obita. V bitvě při které byl Obito z poloviny těla zavalen kameny se Obito rozhodl, že Kakshimu svůj Sharingan předá s pomocí medic- ninjy Rin. Po transplantaci oka Kakashi zabije ninju, který způsobil ony kameny, které Obita zavalily. Obito umírá a Kakashi společně s Rin se snaží uniknout. Zachrání je Yondaime, který bohužel přichází příliš pozdě na to, aby mohl Obita zachránit....

Od této chvíle se Kakashi hodně změní. Nejprve zastával názor, že mise se musí splnit za každou cenu, že je to důležitější než život ostatních členů v týmu. Je toho názoru proto, že jeho otec, známý a hodně silný ninja, se kdysi rozhodl nesplnit misi a radši zachránit své přátele. Všichni ho pak ale zavrhli, protože nesplnění mise způsobilo velké problémy celé Fire Country. Kakashiho otec to neustál a proto spáchal sebevraždu. Kakashi se po této zkušenosti rozhodl neudělat stejnou chybu jako jeho otec. Obito mu však před onou poslední tragickou bitvou řekl: "Je pravda, že ti, kdo nedodržují pravidla, jsou jen odpad. Ale ti, co se nestarají o své přátele, jsou ještě horší než ten odpad." Od té chvíle Kakashi změnil svůj názor a nyní je pro něj nejdůležitější týmová spolupráce.

Příběh z Kakshiho dětsví vyšel jako manga. V anime jsme se ho zatím nedočkali, tvůrci se asi rozhodli ho přeskočit, což je velká škoda. Každopádně si mangu můžete přečíst, jsou to kapitoly 239-244 myslim... tady je odkaz na stránky, kde si můžete mangu shlédnout online v angličtině.

Team 7
Když se Naruto, Sasuke a Sakura poprvé setkali s Kakashim, nepřipadal jim nějak zvlášť úžasný(nechal na sebe spadnou houbu na tabuli,kterou na něj Naruto nastražil). Kakashi nikdy dříve neučil žádný tým, protože nikdo dřív nebyl schopen týmové spolupráce. Naruto, Sakura a Sasuke ale týmovou spolupráci dokázali a tak se Kakashi stal jejich učitelem. Od té chvíle plní společně různé druhy misí společně a tráví spolu i dost volného času (třeba v Ichiraku ramen baru). Všichni tři velice dobře vědí, jakou má Kakashi sílu, a respektují ho.

Sharingan

Kakashi má Sharingan ve svém levém oku. Díky němu je nazýván Copy Ninja, protože pomocný Sharinganu může zkopírovat jakékoli jutsu, které vidí. Nevýhodou je, že tato technika spotřebuje velké množství síly, protože Kakashi není z Uchiha klanu. Běžně má Kakashi své levé oko schované pod hitai-ate (headband), aby se zbytečně neunavil. Oko odkrývá jenom v případě, že jeho protivník je silný a Kakashi hodlá vážně bojovat.

Osobnost

Kakshi je cool. To ví  v Konoze každý(a Kakashi samozřejmě taky). To rozčiluje jeho věčného rivala Gaie(který, řekněme to upřímně, není až tak atraktivní :-D). Neustále vyzívá Kakashiho na souboje, je jendo, jakého typu. Naposledy hráli např. kámen, nůžky, papír ;-) Gai prohrál, a tak je jejich skóre vyrovnané- 50:50.

O Kakashim je taky všeobecně známo, že všude chodí pozdě. A pak, když dorazí, vymýšlí si vždycky takové ubohé výmluvy. Důvodem toho, proč chodí pozdě, je ve skutečnosti to, že se vždycky začte do své Icha Icha knížky a zapomene na čas:-)